Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu apartamentów uzyskacie Państwo pod numerem telefonu : 723 721 721

https://www.booking.com/hotel/pl/aparthotel-dziwnowek.pl.html

WILLA PLAŻA to przestronne, wyposażone w słoneczne tarasy i balkony apartamenty, znajdujące się w dwu kondygnacyjnym budynku o ciekawej bryle architektonicznej. Teren wokół obiektu jest ogrodzony, a na jego części urządzony jest plac zabaw, co daje komfort rodzicom, którzy nie muszą stale kontrolować swoich pociech na terenie obiektu.

Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, dobrą propozycją jest zewnętrzna siłownia, gdzie podczas klasycznych ćwiczeń, jednocześnie otrzymuje się solidną dawkę zdrowego morskiego powietrza.

Odpowiednia ilość miejsc parkingowych daje pewność, że pozostawiony samochód jest bezpieczny, a za parkowanie nie trzeba dodatkowo płacić.

Wynajem apartamentu nad morzem w Dziwnówku daje duże możliwości urozmaiconego wypoczynku. Sąsiadująca z obiektem plaża i akwen morski oczywiście są główną atrakcją, ale pobliskie ścieżki rowerowe to fantastyczna alternatywa dla plażowania, ponieważ podczas aktywnego spędzania czasu na rowerze, można nie tylko zwiedzić piękne okolice, ale również opalić się.

Dlaczego warto wybrać apartament na wakacje?

Oprócz walorów już wcześniej przedstawionych odnoszą Państwo więcej konkretnych korzyści, decydując się na wynajem apartamentu nad morzem.

Przede wszystkim tradycyjnie pojmowany hotel lub pensjonat z reguły wprowadza pewne rygory w życie gościa. Trzeba w wyznaczonych godzinach stawić się na posiłki, a także dostosować się do rytmu działania takich placówek.

Wynajęty apartament na czas wakacji to dla gościa pełna swoboda i komfort organizowania swojego czasu tak, jak sobie życzy, bez odgórnie narzucanych reguł.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem: 723 721 721